Preparatas "Mikroplant COMPLEX"

Naujos sudėties preparatas iš serijos - "VISKAS VIENAME ".
complex_500
Rating: Not Rated Yet
Price:
on order / po užsakymo
Description

Panaudojus šiuolaikinės chemijos technologijas tapo įmanoma pagaminti unikalios formulės preparatą ,kurio sudėtyje yra visi augalams reikalingi elementai - tiek makro tiek mikro.Todėl dabar užtenka turėti tik vieną buteliuką tam, kad galėtume savo akvariumo augalus aprūpinti visomis reikalingomis medžiagomis - pradedant nitratais,fosfatais,baigiant mikroelementais . Praktiškai nebereikia sukti galvos kiek atskirai pilti makro ar kiek pilti mikroelementų - dabar yra viskas viename.
Dabar sudėtyje yra dar daugiau kalio ir geležies, todėl praktiškai dauguma atveju atkrinta šių elementų papildomo naudojimo būtinybė.Taip pat sudėtis papildyta keliais naujais elementais.
Šiame preparate sunkieji metalai yra chelatuotoje formoje. O tai reiškia ,kad elementai yra lengvai prieinami augalams ir praktiškai nekenksmingi akvariumo faunai. Todėl net ir viršijus kelis kartus rekomenduojamas dozes ar nespėjus laiku pakeisti akvariume vandens ,akvariumo faunai praktiškai negresia apsinuodijimas pavojingais metalais. Paprastai daugumoje kitų gamintojų preparatų , pvz. varis naudojamas vario sulfato ( pigumo sumetimais ) junginyje ,kuris yra vienas iš labiausiai kenksmingų junginių akvariumo faunai ypatingai krevetėms bei sraigėms .
Taip pat reiktų pažymėti ,kad šiame preparate dalis azoto yra amidinėje formoje, o dalis nitratinėje - tad augalai aprūpinami azoto junginiais geriau nei naudojant tik vieną azoto formą.
Prie viso to šio preparato naudojimas yra labai ekonomiškas - pvz. jeigu pas jus yra standartinis akvariumas ,su gamykliniu apšvietimu ( kaip taisyklė jo galingumas yra iki 0.3 W/l ) ,jūs nenaudojate CO2 tręšimo tai vieno buteliuko (500 ml ) 72 litrų akvariumui užtenka beveik pusantrų metų ( tiksliau metams ir 5 mėnesiams ) .Tad gaunasi, jog jūs išleisite trąšoms tik šiek tiek daugiau nei 1 litą per mėnesį .
Naudojant Mikroplant COMPLEX nebereikia naudoti jokių kitų skystų papildomų trąšų.

Dozavimas : Preparatą pilti kartą per savaitę , pakeitus akvariume vandenį . Pilti 1 ml preparato į 10 litrų akvariumo vandens ( skaičiuoti pilnam akvariumo vandens tūriui ) . Naudojantis dozatoriumi ( kurį papildomai galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje) reiktų dozuoti vieną paspaudimą į 20 litrų akvariumo vandens.
Maksimaliam efektui išgauti, patartina reikalingą dozę padalinti į 7 dalis ir naudoti kiekvieną dieną.

Naudojimas :
Rekomenduojama pilti prieš įjungiant akvariumo apšvietimą .
Jeigu akvariume naudojamas kitas papildomas trešimas ( kietas substratas ar kitos trąšos,turinčios tokių pačių medžiagų ) dozavimą reikia pasirinkti eksperimentiniu būdu, atsižvelgiant į kitų trąšų sudėtį
Naudojant CO2 trešimą,esant didesniam nei 0.3W/l apšvietimui ar geltonuojant naujiems augalų lapams, dozes patartina didinti.
Tinkamos naudojimui iki tol,kol trąšose gausiai atsiras tamsių rudų nuosėdų.
Jeigu pradėjus naudoti šį preparatą ,pastebimas didelis dumblių suvešėjimas,tai patartina iš karto pakeisti apie 50% akvariumo vandens o preparato dozavimą sumažinti per pusę.

Pastabos : Preparatą tikslinga naudoti tik tuose akvariumuose ,kuriuose mažai gyvūnijos ,tačiau daug augalų .
Jeigu sunku apsispręsti dėl pasirinkto preparato naudojimo,pabandykite vadovautis mūsų parengta metodika, ją rasite straipsnyje Trąšų naudojimas 

Sudėtis :

1 ml =
Fe - 0,8 mg ( Fe EDTA, Fe DTPA )
Mg - 4 mg
K- 30 mg
N - 10,7 mg ( NO3 ekvivalentu ~46,6 mg )
P - 1,01 mg (PO4 ekvivalentu - ~ 3,1 mg )
Mn* - 0,32 mg
B - 0,095 mg
Cu* - 0,06 mg
Zn* - 0,095 mg
Mo - 0,03 mg
Co - 0,01 mg
Ni - 0,01 mg
Li - 0,02 mg
S - 9,96 mg
Na - 0,008 mg
Cl - 0,017 mg
Br - 0,01 mg
Si - 0,01 mg

* - DTPA

Laikymo sąlygos : Laikyti vėsioje,tamsioje vietoje.

Saugos priemonės :
Saugoti nuo vaikų. Nepalikti atviro indo. Panaudojus ,užsukti dangtelį.
Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Vengti patekimo į akis.Nenuryti.

REKOMENDACIJOS :

* - Panevėžio miesto gyventojams siūlome naudoti specializuotas kompleksines trąšas - PLANTOPAN C

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Submit ReviewBe the first to write a review...

First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best).
Now please write a (short) review....(min. 50, max. 2000 characters)

Characters written: