Skystos anglies preparatas "PlantoC"

Koncentruotas skystos anglies papildas akvariumo augalams
plantoc
Rating: Not Rated Yet
Price:
Numatoma gauti 2015.02.17
Description

Kodėl PlantoC

* - koncentruotas t.y. iki 4-10 kartų didesnis eksploatacijos ekonomiškumas nei naudojant kitų gamintojų panašaus poveikio gaminius

* - anglis yra biologiškai lengvai prieinamoje organinėje formoje

* - preparatas turi algicidinių savybių, todėl reikalui esant, galima naudoti kai kurių rūšių dumblių naikinimui ir prevencijai

* - veiklioji medžiaga yra plačiai paplitusi mikrobiologijos pramonėje

Aprašymas

PlantoC yra biologiškai lengvai įsisavinamos organinės anglies  papildas. Kaip žinome,anglis yra viena iš svarbiausių maisto medžiagų augalams, todėl pakankamas jos kiekis yra vienas iš spartaus augalų augimo faktorių . Dalį reikalingos anglies normos augalai gauna iš vandenyje ištirpusių CO2 dujų , o naudojant PlantoC šis reikalingas elementas yra patiekiamas ir skystoje organinių junginių formoje. Tačiau paminėtina, kad PlantoC pilnai nepakeičia CO2 dujų, todėl nereiktų atsisakyti dujinės anglies formos jeigu tokią naudojote iki pradedant naudoti PlantoC. Idealiausias variantas augalams yra abiejų anglies formų naudojimas t.y. tiek dujinės (CO2) tiek organinės (PlantoC).Tačiau PlantoC turi vieną didelį pranašumą prieš dujinę anglies formą - jis ypač naudingas tada, kai nėra galimybės leisti didesnio CO2 kiekio dėl galimo per didelio vandens pH vertės sumažėjimo pavojaus. Kadangi CO2 dujos mažina vandens pH vertę, o PlantoC yra neutralus ir vandens pH reikšmei nedaro jokio poveikio,todėl tokiais atvejais PlantoC naudojimas tampa vienu iš optimaliausių pasirinkimų..

Naudojant PlantC didesnėmis dozėmis, šis preparatas turi algicidinių savybių t.y. jį  galima naudoti ir kai kurių dumblių naikinimui, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ne visi augalai toleruoja per didelį preparato kiekį. Pvz. ragalapis, valisnerijos paprasčiausiai "ištirpsta", todėl prieš naudodami šį preparatą kaip algicidą atsiminkite,kad galite rizikuoti kai kuriais savo akvariumo augalais.Faunai preparatas pavojaus nekelia.

Pažymėtina, kad šis preparatas turės teigiamą poveikį tik tada, kai nebus kitų limituojančių augalų augimą faktorių - t.y. augalai turės pakankamai maisto medžiagų (tiek mikro tiek makro ), kurių kiekis bus  suderintas su šviesos kiekiu .Šis preparatas yra tik anglies papildas ir neatstoja kitų trąšų, todėl jeigu augalams trūks kitų medžiagų, tai šio preparato naudojimas tik paspartins jų degradaciją.

Sudėtis stabilizuotas 1,3-Diformylpropanas ištirpintas distiliuotame vandenyje.

 

Dozavimas

Naudojimas ir dozavimas (dienos norma) : 

Naudojant kaip augalų augimo stimuliatorių - pilti kiekvieną dieną ryte  po1 ml į 100 litrų akvariumo vandens. Jeigu augalų yra daug  (virš 70% akvariumo tūrio ) ir apšvietimas galingas ( virš 0.8W/l) dozavimą galima pakelti iki 1ml į 50 litrų akvariumo vandens.

Naudojant kaip algicidą  - pilti po 1ml į 10 litrų vandens 3 dienas iš eilės kiekvieną rytą. 4 dieną pakeisti 50% akvariumo vandens. PlantoC naudojimo metu būtina pasirūpinti pakankama akvariumo aeracija ir kasdieną mechaniškai surankioti (susiurbti) visas nykstančių dumblių liekanas. Nepalikite sunykusių dumlių akvariume, kadangi jie paprasčiausiai pradės pūti ir "išbalansuos" akvariumą.

Laikymas


Laikymo sąlygos :
Laikyti tamsioje vėsioje ( iki 25oC) vietoje. Galiojimo terminas neterminuotas. 

Saugos priemonės :
Saugoti nuo vaikų. Nepalikti atviro indo. Panaudojus, užsukti dangtelį. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.
Vengti patekimo į akis.Nenuryti.

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Submit ReviewBe the first to write a review...

First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best).
Now please write a (short) review....(min. 50, max. 2000 characters)

Characters written: