Indikatorinis tirpalas CO2 indikatoriui

Pilnai paruoštas naudojimui indikatorinis tirpalas "drop checker" tipo CO2 indikatoriams.
Indikatorinis_ti_4ff3355107762.jpg
Rating: Not Rated Yet
Price:
on order / gaminama gavus užsaky
Description

Paruoštas naudojimui tirpalas „drop checker“ tipo indikatoriams užpildyti . Tinka visų gamintojų indikatoriams, kurie dirba šiuo principu.Tirpalo sudėtyje yra sumaišytas pH reagentinis indikatorius su kalibruotu 4dKH vandeniu,todėl nebereikia jokių papildomų skysčių.

Talpa 50 ml.

Komplekto naudojimo instrukcija:

  1. Užpildome CO2 indikatorių reikalingu tirpalo kiekiu
  2. Užpildytą indikatorių patalpiname į akvariumą taip ,kaip rekomenduoja gamintojas – paprastai jis turėtų būti pilnai apsemtas. Jeigu leidžia dropchekerio konstrukcija, vietą indikatoriui akvariume reikia parinkti tokią, kurioje yra didelis vandens judėjimas, tačiau reikia pasirūpinti , kad į jo vamzdelį nepapultų nei deguonies nei CO2 burbuliukai.

Indikatoriaus veikimo principas :

CO2 esantis vandenyje patenka į indikatoriaus vidų ir susilygina su ten esančiu CO2 . Kadangi indikatorinio skysčio KH visada yra pastovus , tai esant CO2 koncentracijai~30mg/L šis skystis nusidažo žalia spalva, nepriklausomai nei nuo PH nei nuo KH reikšmių akvariumo vandenyje. Tokiu būdu atmetama PH ir KH testų ,kurie paprastai naudojami CO2 kiekiui matuoti,netikslumo tikimybė .Šio indikatoriaus parodymai išlieka visada tikslūs ( jeigu jis teisingai patalpintas akvariume ).
Kadangi CO2 turi pereiti oro sluoksnį indikatoriuje, o paskui dar ištirpti indikatoriaus skystyje ,tai realūs parodymai tampa tiksliais tik po 2-3 valandų, kai įjungiamas CO2 trešimas arba kai pasikeičia CO2 koncentracija akvariume.

Pastaba : - visada po naudojimo iš karto uždarykite indelį su kalibruotu vandeniu, kad jis negaruotų, kadangi nuo to tiesiogiai priklauso indikatoriaus parodymų teisingumas.
Indikatoriaus spalvinių parodymų reikšmės ( orientacinė spalvų skalė parodyta žemiau ) :
Žaliai geltona ar net geltona spalva ( jeigu pastoviai - ypač blogai ) - CO2 per daug ,kenksminga faunai.
Žalia spalva - CO2 apie 30 mg/L ,optimali koncentracija augalams.
Mėlyna spalva - CO2 koncentracija per maža.

 

 

Nežiūrint į tai ,kad tirpalo spalvos pokyčių kiekis neribotas ,tačiau tirpalą indikatoriuje rekomenduojama keisti kas 2-3 savaites.


Saugos priemonės :
Saugoti nuo vaikų. Nepalikti atviro indo. Panaudojus užsukti dangtelį. Laikyti tamsioje , vaikams neprieinamoje vietoje. Nenurykite.

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Submit ReviewBe the first to write a review...

First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best).
Now please write a (short) review....(min. 50, max. 2000 characters)

Characters written: