Koncentratas EMAS HIDROMIKS

Mikroelementų koncentratas hidroponiniam auginimui
Koncentratas_EMA_4f4cbd841fbd8.jpg
Rating: Not Rated Yet
Price:
NEPREKIAUJAME
Description

EMAS G.H.B. koncentratai hidroponikai - tai 3 komponentų maitinimo sistema ( EMAS GROW,EMAS HIDROMIKS , EMAS BLOOM) ,kurios pagalba galima pilnai ir efektyviai aprūpinti augalus maisto medžiagomis skirtingose augimo stadijoje keičiant preparatų naudojimo kiekius bei proporcijas.
Šis koncentratas yra vienas iš trijų komponentų ,sudarančių EMAS seriją hidroponikai. Atskirai šį preparatą galima naudoti kaip medžiagų papildymą ( azoto, kalio,kalcio, sieros,mikroelementų) bet kurioms auginamoms kultūroms bet kurioje augimo stadijoje,tačiau norint gauti maksimalų augimo efektą,patartina naudoti kartu su preparatais EMAS GROW ir EMAS BLOOM, kadangi šių trąšų sudėtys yra suderintos tarpusavyje kompleksiniam naudojimui.

Sudėtis ( N-P-K formulė 6,2-0-1,6) :
1ml=
N bendras - 62 mg [(NO3 formoje) - 52,3 mg; (NH4 formoje) - 9,7 mg ]
K - 13 mg ( ~16 mg K2O ekvivalentu)
S - 0,6 mg
Ca - 55,2 mg
Fe - 1,63 mg (EDTA)
Mn- 0,65 mg
Zn - 0,25 mg
Cu - 0,18 mg
B - 0,13 mg
Mo - 0,036 mg
Co - 0,013mg

Chloro bei natrio junginių sudėtyje nėra.

Naudojimas : Pasiruošti reikalingą kiekį vandens darbiniam tirpalui. Atitinkamą kiekį koncentrato įpilti į darbinį tirpalą. Maišyti su kitais komponentais ar trąšomis rekomenduojama tik paruoštame tirpale. Negalima maišyti tarpusavyje koncentruotų komponentų,kadangi dalis medžiagų iškris į nuosėdas ir bus neprieinamos augalams

Rekomenduojamos naudojimo dozės ( spausti peržiūrai )

Jeigu norite pasidaryti tirpalą pagal savo poreikius,galite parsisiųsti skaičiuoklę Exel formate ( spausti parsisiuntimui )


Bendros naudojimo taisyklės :

Rekomenduojama darbinio tirpalo EC reikšmė : daiginimo metu – 0,4-0,6 ; sodinukai – 1,0 – 1,3 ; augimas,žydėjimas,vaisių brandinimas – 1,6 - 2,0 .
Rekomenduojama darbinio tirpalo pH reikšmė – 5,5-6,5. Reguliariai tikrinkite šią reikšmę,esant reikalui ją pakoreguokite.
Prieš naudodami bet kurį preparatą gerai jį išplakite – kadangi preparato koncentracija labai didelė, jame gali atsirasti nuosėdų.
Jeigu naudojate preparatą maistinėms kultūroms ,tai paskutinėmis dienomis prieš nuimant derlių naudokite švarų vandenį su pakoreguota pH reikšme arba naudokite preparatą EMAS HYDRORIP ( nokinimui skatinti ) .

Talpa - 500 ml

Pastaba : išsamesnės informacijos apie auginimą hidroponiniu būdu galite rasti tinklapyje www.hidroponika.lt

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.